spot_img
आइतबार, असार १०, २०८१
आइतबार, असार १०, २०८१
- Advertisement -spot_imgspot_img
समाचारसोमबारको वैदिक राशिफल, तपाईको आजको दिन शुभ रहोस् ।

सोमबारको वैदिक राशिफल, तपाईको आजको दिन शुभ रहोस् ।

आजमिति २०८० साल माघ १५ गते तदअनुसार जनवरी २९, सन् २०२४ सोमवार, कृष्णपक्षको पञ्चमी तिथि, पुर्वफाल्गुणी नक्षत्र, अतिगण्ड योग, सिंह राशिमा चन्द्रमा, आजको योगमा विहान १० वजेपछि यो योग सुरू हुनेछ र त्यसमा गरेको सम्पुर्ण काम अशुभ हुनेछ ।

अभिजित् मुहूर्त: बिहान ११:५६ देखि १२:३९ सम्म,

- Advertisement -

• काठमाण्डौंमा सुर्योदय: बिहान ०६:५४

• सुर्यास्त: बेलुका ०५:४१ बजे

- Advertisement -

मेष• आफ्नो स्वभाव र तनाव स्तरहरू एनालाईसिस गर्नुहोस। व्यायाम र विश्राम प्रविधिहरू उपयोगी हुन सक्छ।आर्थिक मामिलामा सजग रहनुहोस्। आवेगपूर्ण खर्चबाट बच्नुहोस्। परिवारमा संचार र समझदारीता प्रमुख हो। धैर्य र सहयोगी हुनुहोस्।प्रेममा आफ्ना भावनाहरू खुलेर र इमानदारीपूर्वक व्यक्त गर्नुहोस्। आफ्नो आवश्यकताहरु बारे स्पष्ट हुनुहोस्। मनोरञ्जनका लागि तपाईंको दिमाग र शरीरलाई उत्तेजित गर्ने गतिविधिहरूमा भाग लिनुहोस्।

• सम्भावित भाग्यशाली तत्वहरू: रातो, बिहान (१२ वजे अघि), अंक ९।

वृष राशि • स्वास्थ्यचा लागि आत्म-हेरचाह र आराममा ध्यान दिनुहोस्। स्वस्थ आहार र निद्रा तालिकालाई प्राथमिकता दिनुहोस्। आर्थिक वृद्धिको अवसर मिल्नेछ। धैर्य र रणनीतिक हुनुहोस्। परिवारमा प्रियजनहरूसँग गुणस्तरीय समय बिताउनुहोस्। समर्थन र समझ प्रदान गर्नुहोस्।प्रेममा तपाईंको सम्बन्धमा धैर्य र पालनपोषण गर्नुहोस्। ढिलो र स्थिरले दौड जित्छ।मनोरञ्जनका लागि  प्रियजनहरूसँग आरामदायी गतिविधिहरू आदर्श छन्। सरल चीजहरूको आनन्द लिनुहोस्।

• सम्भावित भाग्यशाली तत्वहरू: हरियो, दिउँसो (१२ बजेदेखि ४बजेसम्म), अंक ६।

- Advertisement -

मिथुन: आफ्नो भावना स्वस्थ रूपमा व्यक्त गर्नुहोस्। भावनाहरु बाट बच्नुहोस्। धनका लागि संचार कौशल तपाईंको सम्पत्ति हुन सक्छ। सहयोग र प्रभावकारी नेटवर्क विस्तार गर्नुहोस। पारिवारिक मूल्यमान्यताको सम्मान गर्दै आफ्नो व्यक्तित्व व्यक्त गर्नुहोस्। सञ्चार आवश्यक छ। प्रेममा आफ्ना भावनाहरू खुलेर र इमानदारीपूर्वक व्यक्त गर्नुहोस्। चंचल र रचनात्मक हुनुहोस् मनोरञ्जनका लागी  सामाजिक जमघट र बौद्धिक गतिविधिहरू राम्रो हुनेछ ।

• सम्भावित भाग्यशाली तत्वहरू: पहेंलो, साँझ (४ बजेदेखि ८ वजेसम्म) अंक ५ ।

कर्कटः प्रभावकारी रूपमा तनाव व्यवस्थापन गर्नुहोस्। आर्थिक स्थिरता सम्भव छ। खर्चमा रूढ़िवादी हुनुहोस्। परिवारमा आफ्ना प्रियजनहरूको पालनपोषण गर्नुहोस् र भावनात्मक सम्बन्ध खोज्नुहोस्। प्रेममा आफ्ना भावनाहरू गहिरो र ईमानदारीपूर्वक व्यक्त गर्नुहोस्। भावनात्मक रूपमा उपलब्ध हुनुहोस् । मनोरञ्जनका लागि प्रकृति र तपाइँका प्रियजनहरूसँग तपाइँलाई जोड्ने गतिविधिहरू आदर्श हुन्।

• सम्भावित भाग्यशाली तत्वहरू: सेतो, रातको समय (८ देखि १२ बजे बेलूका, नम्बर २।

सिंहः रचनात्मक रूपमा आफूलाई अभिव्यक्त गर्नुहोस् र शारीरिक गतिविधिमा संलग्न हुनुहोस्।  नेतृत्व गुणहरूले आर्थिक इनाम ल्याउन सक्छ। कार्यहरू प्रभावकारी रूपमा प्रत्यायोजन गर्नुहोस्। परिवारमा उदाहरणद्वारा नेतृत्व गर्नुहोस् र समर्थन प्रस्ताव गर्नुहोस्। पारिवारिक गतिशीलतामा ध्यान दिनुहोस्। प्रेममा आत्मविश्वास र उदारताका साथ आफ्नो प्रेम व्यक्त गर्नुहोस्। चंचल र रमाइलो-मायालु हुनुहोस्। मनोरञ्जनका लागि रचनात्मक कार्यहरू र सामाजिक जमघटहरू राम्रो हुनेछ ।

• सम्भावित भाग्यशाली तत्वहरू: सुन्तला, मध्यान्ह १२ देखि २ बजेसम्म , नम्बर १।

कन्याः  आफ्नो स्वास्थ्य दिनचर्याको ख्याल राख्नुहोस्। नियमित व्यायाम र सन्तुलित आहार लाभदायक हुन्छ। वित्तमा सावधान रहनुहोस् र अनावश्यक जोखिमबाट बच्नुहोला। आफ्नो खर्च बानी विश्लेषण गर्नुहोस्। परिवारमा प्रियजनहरूलाई व्यावहारिक सहयोग र सल्लाह प्रस्ताव गर्नुहोस्। सहयोगी र भरपर्दो हुनुहोस्।  प्रेम जीवनमा विवेकशील र विश्लेषणात्मक हुनुहोस्। एक साझेदार खोज्नुहोस् जसले तपाईंको मानहरू सेयर गर्दछ।  मनोरञ्जनका लागि तपाईंको दिमागलाई उत्तेजित गर्ने र संगठनलाई बढावा दिने गतिविधिहरू पजल वा खेल रमाइलो हुन सक्छ।

• सम्भावित भाग्यशाली तत्वहरू: खैरो, दिउँसो (दुई देखि चार बजे ), नम्बर ४

तुलाः आफ्नो दिनचर्यामा सन्तुलन कायम राख्नुहोस्। तनावलाई प्रभावकारी रूपमा व्यवस्थापन गर्नुहोस् र सद्भाव खोज्नुहोस्।सहयोग र कूटनीतिले आर्थिक इनाम ल्याउन सक्छ। पारस्परिक लाभकारी साझेदारी खोज्नुहोस्। परिवारमा सद्भाव बढाउनुहोस् र शान्त वातावरण सिर्जना गर्नुहोस्। विवादहरू निष्पक्ष रूपमा मध्यस्थता गर्नुहोस्। प्रेममा आफ्नो सम्बन्धमा सन्तुलन र समानता खोज्नुहोस्। समझदारी र समझदारी हुनुहोस्।  मनोरञ्जनका लागि सामाजिक जमघट र सौन्दर्य र सद्भाव बढाउने गतिविधिहरू आदर्श हुन्। कला, संगीत वा प्रकृतिको आनन्द लिनुहोस्।

• सम्भावित भाग्यशाली तत्वहरू: गुलाबी, साँझ (चार देखि आठ बजे) , अंक ७ ।

वृश्चिकः  स्वास्थ्य उपचार र परिवर्तनमा ध्यान दिनुहोस्। नकारात्मकता छोड्नुहोस् र सकारात्मक परिवर्तनलाई अँगाल्नुहोस्।  अन्तर्दृष्टि र साधनशीलताले आर्थिक अवसरहरू निम्त्याउन सक्छ। आफ्नो प्रवृत्ति विश्वास गर्नुहोस्।परिवारमा प्रियजनहरूसँग भावनात्मक सम्बन्ध र गहिरो समझ खोज्नुहोस्। समर्थन र जोखिम प्रस्ताव नगर्नूहोस । प्रेममा तपाईंको प्रेम जीवनमा भावुक हुनुहोस्। तपाईंको गहिराई बुझ्ने साथी खोज्नुहोस्।मनोरञ्जनका लागि परिवर्तन र अन्वेषण समावेश गर्ने गतिविधिहरू आदर्श हुन्। केहि नयाँ प्रयास गर्नुहोस् वा रहस्यहरू खोज्नुहोस्।

• सम्भावित भाग्यशाली तत्वहरू: मरुन, रातको समय (आठ देखि बाह्र बजे), नम्बर ८ ।

धनुः स्वास्थ्यमा आशावादी र साहसी रहनुहोस्। तपाईंको क्षितिज विस्तार गर्ने व्यायाम र गतिविधिहरू लाभदायक छन्। धनमा पनि आशावादी हुनुहोस् र गणना गरेर जोखिमहरू लिनुहोस्। विस्तार र वृद्धिको लागि अवसरहरू खोज्नुहोस्।परिवारमा समावेशी र खुला दिमाग हुनुहोस्।  तपाईंको प्रेम जीवनमा आशावादी र साहसी हुनुहोस्। तपाईंको स्वतन्त्रता र अन्वेषणको प्रेम साझा गर्ने साथी खोज्नुहोस्। मनोरञ्जनका लागि यात्रा, शिक्षा, र सामाजिक जमघटहरू राम्रो हुनेछ । नयाँ संस्कृति र विचारहरू अन्वेषण गर्नुहोस्।

• सम्भावित भाग्यशाली तत्वहरू: बैजनी, सूर्योदय ( विहानछ बजे अघि), नम्बर ३

मकरः  स्वास्थ्यका लागि अनुशासन र दिनचर्यामा ध्यान दिनुहोस्। व्यायाम र स्वस्थरहने बानीहरू गर्नु महत्त्वपूर्ण छ । धनका लागि परिश्रम र समर्पणको फल मिल्नेछ। आफ्नो वित्त संग जिम्मेवार र रणनीतिक हुनुहोस्। परिवारमा प्रियजनहरूलाई व्यावहारिक सहयोग र मार्गदर्शन प्रदान गर्नुहोस्। बल र स्थिरता को एक स्तम्भ हो। तपाईंको प्रेम जीवनमा धैर्य र प्रतिबद्ध हुनुहोस्। भविष्यको लागि बलियो आधार निर्माण गर्नुहोस्। मनोरञ्जनका लागि निर्माण, सिर्जना, वा लक्ष्यहरू प्राप्त गर्ने गतिविधिहरू आदर्श हुन्। संरचित गतिविधिहरू वा शौकहरू बाट आनन्द लिनुहोस्।

• सम्भावित भाग्यशाली तत्वहरू: कालो, दिउँसो (बाह्र बजेदेखि दूई बजेसम्म), अंक ६।

कुम्भः स्वास्थ्यका लागि आफ्नो समुदायसँग जोड्नुहोस् र अरूलाई फाइदा हुने गतिविधिहरूमा संलग्न हुनुहोस्। स्वयंसेवा उत्थान हुन सक्छ। धनका लागि अरूसँग सहकार्य गर्नुहोस् र आफ्नो नवीन विचारहरूको लाभ उठाउनुहोस्। नेटवर्क र साझेदारी खोज्नुहोस्। परिवारमा समावेशी हुनुहोस् र आफ्नो परिवार भित्र विविधता अँगाल्नुहोस्।  तपाईंको प्रेम जीवनमा खुला दिमाग र स्वीकार गर्नुहोस्। तपाईंको मानवीय मूल्यहरू साझा गर्ने साथी खोज्नुहोस्। मनोरञ्जनका लागि  नवाचार र प्रविधि समावेश गर्ने सामाजिक जमघट र गतिविधिहरू आदर्श हुन्। सामूहिक कारणमा योगदान गर्नुहोस्।

• सम्भावित भाग्यशाली तत्वहरू: नीलो, मध्यान्ह (बाह्र बजेदेखि दूई बजेसम्म), अंक ११

मीनः  स्वास्थ्यका लागि दया र समानुभूतिमा ध्यान दिनुहोस्। आफ्नो भावना संग जोड्नुहोस् र आत्म-करुणा अभ्यास गर्नुहोस्। धनका लागि अन्तर्दृष्टि र रचनात्मकताले आर्थिक अवसरहरू निम्त्याउन सक्छ। आफ्नो पेट भावनाहरु लाई विश्वास गर्नुहोस्। परिवारमा प्रियजनप्रति संवेदनशील र सहयोगी हुनुहोस्। भावनात्मक जडान र समझदारी प्रदान गर्नुहोस्।तपाईंको प्रेम जीवनमा दयालु र समानुभूतिशील हुनुहोस्। तपाईंको भावनात्मक गहिराइ साझा गर्ने साथी खोज्नुहोस्। मनोरञ्जनका लागि कलात्मक कार्यहरू, ध्यान, र गतिविधिहरू जसले तपाईंलाई तपाईंको आध्यात्मिकतासँग जोड्नेछ ।

• सम्भावित भाग्यशाली तत्वहरू: चाँदी, रातको समय (आठ देखि बाह्र बजे ), संख्या ७

राशिफलमा राम्रो नराम्रो जे लेखेको भएका पनि तपाई आफ्नो नियमित कार्यबाट विचलित नहुनुहोला । राशिफल भनेको तपाईँको जन्मकुण्डलीमा रहेको चन्द्रमाको राशिलाई लिएर हाल भएका ग्रहहरूको अबस्थालाई हेरेर तयार गरीएको हुन्छ । जन्मकुण्डलीको अन्य आठ ग्रहको अवस्था युती, दृष्टि, भाव, उच्च, नीच, आदि कुराहरूले फरक पर्न सक्छ । निर्णय गर्दा तपाईंको आफ्नै अन्तर्ज्ञान र निर्णय प्रयोग गर्न सधैं महत्त्वपूर्ण छ।

राशिफल लेखक युवा ज्योतिष जनक खड्का, वैदिक ज्योतिषका विज्ञ मानिन्छन् उनि ज्योतिष परामर्श केन्द्रको सञ्चालक समेत हुन्।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

सम्बन्धित खबर

spot_img
spot_img

ताजा समाचार