spot_img
बुधबार, जेष्ठ १६, २०८१
बुधबार, जेष्ठ १६, २०८१
- Advertisement -spot_imgspot_img
समाचारमलाई बदनाम गर्ने प्रयास गरियो : राराब जनकपुरका स्वीयू...

मलाई बदनाम गर्ने प्रयास गरियो : राराब जनकपुरका स्वीयू सभापति यादव

मिथिलाञ्चल टाइम्स डेस्क

असोज २५ जनकपुरधाम : जनकपुरधामको रामसागर रामसरुप बहुमुखी (राराब) क्याम्पस स्ववियू सभापति मनिष कुमार यादवलाई समाजिक सँजालमा बदनामको प्रयास गरिएको बताईएको छ ।

- Advertisement -

सभापति यादवलाई बुधबार राति धनुषाको ढल्केवरस्थित सम्राट डान्सबारमा विवाद हुँदा दुई पक्षबीच कुटाकुट र झगडा भएपछि रातभरि थुनामा बसेको समाचार र स्टेटस समाजिक सँजालमा आएपछि सभापति यादवले समाजिक संजाल फेसबुकमा लाईभ आएर खण्डन गरेका छन् ।

जनकपुरका केही सँचारमाध्यमहरुले सभापति यादव रातभरि ढल्केवर प्रहरीको थुनामा रहेको तथ्य प्रकाशित गरेपछि उनले फेसबुकमा लाईभ आएर आफू कुनै थुनामा नरहेको र लगाईएको आरोप बदनाम गर्नको लागि मात्र भएको बताएका छन् ।

- Advertisement -

यता, सभापति यादवले केही राजनीतिक दलका कार्यकर्ताहरुले आफूलाई बदनाम गर्न लागेको बताएका छन् । उनले राराब क्याम्पसमा पराजित केही प्रतिनीधि, उनका साथीभाई र आफन्तहरुले समाजिक सँजालमा षडयन्त्रपूर्वक बदनाम गर्न खोजेको आरोप लगाएका छन् ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

सम्बन्धित खबर

spot_img
spot_img

ताजा समाचार