spot_img
शुक्रबार, बैशाख ७, २०८१
शुक्रबार, बैशाख ७, २०८१
- Advertisement -spot_imgspot_img
मनोरन्जनबलिउडMain Chala Teaser Out: लामो कपालमा सलमान खानको फरक...

Main Chala Teaser Out: लामो कपालमा सलमान खानको फरक लुक, दक्षिण अभिनेत्रीसँग देखाइयो रोमान्स

सलमान खानले शुक्रबार सामाजिक सञ्जालमा आफ्नो एकल गीत ‘मै चला’ को टिजर सार्वजनिक गरेका छन् । यो गीत भाइजानका फ्यानका लागि भिजुअल ट्रीट बन्ने छ । गीतको शब्द सब्बीर अहमदले लेखेका हुन् । फ्यानहरूले युलिया वन्तुरसँग गुरु रन्धावाको जुगलबन्दी हेर्न पाउनेछन्।

बलिउडका दबंग सलमान खानका फ्यानहरु मन थाम्न बसेका छन् । १ दिनपछि भाइजानले आफ्ना फ्यानलाई एउटा सुन्दर उपहार दिने भएका छन् । सलमान खानको एकल गीत २२ जनवरीमा रिलिज हुँदैछ, जुन धेरै हिसाबले विशेष छ । यो रोमान्टिक गीतमा सलमान खानसँग तेलुगु अभिनेत्री प्रज्ञा जायसवाल देखिनेछिन् । शुभ समाचार त्यहाँ समाप्त भएन। सलमान खानको यो गीत पञ्जाबी गायक गुरु रन्धावा र सलमान खानकी नजिककी साथी युलिया वन्तुरले गाएका हुन् ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

सम्बन्धित खबर

spot_img
spot_img

ताजा समाचार